Kontakta oss

Våra dedikerade medarbetare

Fredrik Sjöholm

VD

Fredrik Sjöholm
Tel: +46 (0)733 77 19 34
E-post: fredrik.sjoholm@solarsupply.se

Försäljning

Försäljning

Mikael Abaji
Tel: +46 (0)725 501542
E-post: mikael.abaji@solarsupply.se

Peter Johansson
Tel: +46 (0)707 12 33 50
E-post: peter.johansson@solarsupply.se

Lars Holmqvist
Tel: +46 (0)730 64 52 32
E-post: lars.holmqvist@solarsupply.se

Teknik

Martin Berntsson
Tel: +46 (0)736 55 12 12
E-post: martin.berntsson@solarsupply.se

Magnus Dahlström
Tel: +46 (0)73-075 19 95
E-post: magnus.dahlstrom@solarsupply.se

Joakim Granberg
Tel: +46 (0)721 87 25 28
E-post: joakim.granberg@solarsupply.se

Krister Brogren
Tel: +46 (0)73 088 61 99
E-post: krister.brogren@solarsupply.se

Inköp

Inköp / Logistik

Christopher Thelin
Tel: +46 (0)706 57 47 91
E-post: christopher.thelin@solarsupply.se

Ekonomi

Ekonomi / Kundorder

Annica Paulsson Lövstedt
Tel: +46 (0)703 70 75 19
E-post: annica.paulsson.lovstedt@solarsupply.se

Hanna Arpåker
Tel: +46 (0)725 50 10 09
E-post: hanna.arpaker@solarsupply.se

Vi finns här för er, alltid redo att besvara era frågor gällande solenergi, energilagring, E-mobility och installation.

Fyll i era kontaktuppgifter så kontaktar vi er.



Här hittar ni oss: